ИЗЛЕТ ЗА НАЈБОЉЕ

ИЗЛЕТ ЗА НАЈБОЉЕ

Одјељења са најмање изостанака и најбољом средњом оцјеном у ЈУ ,,Техничка школа“ традиционално бивају награђена излетом.

Ове године то су одјељења IIит и IIIит која су на наградни излет путовала 27. 5- 2026. Њихови разредници су Сања Павловић и Зорица Станивук. Са њима су путовали и проф. Синиша Вујичић, дипл. инж. електротехнике и Свјетлана Видовић, проф. српског језика.

Ученици наше школе провели су занимљив и испуњен дан у обиласку природних љепота.

Послије водопада на Пливи, сљедећа станица били су чувени Млинчићи у Јајцу, гдје су ђаци уживали у љепоти ријеке Пливе и воденица. Након тога, пут их је водио до језера Балкана, гдје су ученици провели поподне уживајући у свјежем ваздуху, шетњи шумом и играма у природи.

Ово је и прилика да се међусобно боље упознају и да се друже са професорима у неформалном окружењу.